KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16091026
nr 1609 1026
Joseph Denovan Adam (1842-1896), Får i vinterlandskap. Signerad, daterad 1879. Olja på duk, oramad, 53x39 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 25 mars 2024
kl 19:52:01
1.500 kr
2.600 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
- Klassiska
25 mar
Klassiska
Läs mer om Klassiska